1

25 -31 OCAK DÜNYA LEPRA (CÜZZAM) HAFTASI

2

56 LİTRE ETİL ALKOL ELE GEÇİRİLDİ

3

KIRIKKALE’DE 5 BİN 130 KİŞİ AŞILANDI

4

KIRIKKALE'DEN GEÇEN YHT VİYADÜKLERİ, İPEK YOLUNA ENTEGRE EDİLECEK

5

BEKLENTİMİZ İKİNCİ YARIYILDA YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇİLMESİDİR

6

185 KÖYÜN İHTİYACINA ULAŞACAĞIZ

7

KIRIKKALESPORA YENİ TRANSFERAnahtar Kelimeler: PARTİ’ KONGRE HEYECANI

AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI

İlçe kongrelerini bir süre önce tamamlayan, yeni il başkanı ataması yapılan Ak Parti Kırıkkale teşkilatı il kongresini 13 Ocak 2021 Çarşamba günü gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısının ardından ilk kongrelerinin takviminin belirlendiği açıklandı. MYK toplantısında Genel Başkan Erdoğan'a AK Parti'de yeniden başlatılması planlanan kongrelerle ilgili de sunum yapıldı. Takvime göre, 13 Ocak'ta Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Sivas, 18 Ocak'ta Manisa, Aydın, Adıyaman, Mardin, Bitlis, Kilis, Muş, Bingöl ve Elâzığ ile 19 Ocak'ta ise Düzce, Çorum, Amasya, Bartın, Karabük kongreleri yapılacak.

Yeni belirlemeye göre ilçe kongrelerini bir süre önce tamamlayan il başkanlığına atama yapılan Ak Parti Kırıkkale teşkilatında il kongresinin 13 Ocak 2021 Çarşamba günü yapılacağı açıklandı. Başpınar Spor Salonunda yapılacak olan kongre saat.11.30’da başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bazı kongrelere gitmesi planlanırken, pandemi nedeniyle çoğuna video konferans yöntemiyle katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı il kongreleri arasında Kırıkkale’nin de bulunduğu bildirildi. İl Başkanı Mustafa Kaplan’ın kongrede tek liste halinde yeniden il başkanı seçilmesi bekleniyor.