1

İYİ PARTİ ERKEN SEÇİME HAZIR

2

CHP EKONOMİ'Yİ MASAYA YATIRDI

3

AK PARTİ'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

4

AK PARTİ KIRIKKALE İL BAŞKANLIĞINA MUSTAFA KAPLAN SEÇİLDİ

5

AK Parti İl Başkanı belli oldu

6

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GETİRİLDİ

7

KIRIKKALE’NİN DEVAYA İHTİYACI VAR.



Anahtar Kelimeler: PARTİ' GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

AK PARTİ'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığının 13 Ocak 2021 Çarşamba günü yapılan 7. olağan İl Başkanlığı seçimli genel kurul toplantısından sonra yürütme kurulu görev dağılımı gerçekleştirildi.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, 7. olağan seçimli genel kurul toplantısının ardından İl Yürütme Kurulu ve Yardımcıları görevlendirmesinin yapıldığını kaydetti. Başkan Kaplan, görev dağılımının parti teşkilatlarına ve Kırıkkale’ye hayırlı olmasını diledi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırıkkale İl Başkanlığının 13 Ocak 2021 Çarşamba günü yapılan 7. olağan İl Başkanlığı seçimli genel kurul toplantısından sonra yürütme kurulu görev dağılımı gerçekleştirildi. 

 

Mustafa Kaplan’ın  İl Başkanlığında AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı İl Yürütme Kurulu ve Yardımcıları görevlendirmesi şu şekilde yapıldı: 

 

Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı; Bahadır Kılıç

Yardımcıları; Döne Altınok – Melike Özbayramoğlu Narin

Teşkilat Başkanı; Turan Duruyürek

Yardımcıları; Haluk Ercan – Cahit Çiçek  

Seçim İşleri Başkanı; Hüseyin Günay

Yardımcıları; Esra Cebeci- Resul Doluca

Tanıtım ve Medya Başkanı; Adem Yılmaz  

Yardımcısı; Özlem Tekinışık Acar

Dış İlişkiler Başkanı; Hüseyin Ceylan

Yardımcısı; Tarık Erdal

Sosyal Politikalar Başkanı; Özden Temoçin

Yardımcısı; Selam Varankaya

Yerel Yönetimler Başkanı; Hüseyin Özçelik

Yardımcısı; Pevril Altın

Ekonomi İşler Başkanı; Fatih Köksal

Yardımcısı; Sema Demir

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı; Emre Baştuğ

Yardımcısı; Haydar Akay

İnsan Hakları Başkanı; İrem Nur Özer

Yardımcısı; Rabia Özaydın

Mali ve İdari İşler Başkanı; Şeref Akbal   

Yardımcısı; Tarık Kılıç

Çevre Şehir ve Kültür Başkanı; Harun Oğuz

Yardımcısı; Hakan Şahingöz

AR-GE Başkanı; Ahmet Uçan

Yardımcısı; Züleyha Ok Davarcı

İl Sekreteri; Hakan İlhan

İLÇE KOORDİNATÖRLERİ;

Yahşihan; Kalender İbiş

Bahşılı; Murat Kılıç

Çelebi; Mehmet Olgun

Karakeçili; Lokman Sefa Kaplan

Keskin; İshak Gencer 

Balışeyh; Burak Özçam

Sulakyurt; İsmail Kalkan

Delice; Engin Pehlivanlı

Merkez İlçe; İsmail Yaman