1

SUÇ MAKİNESİ YAKALANDI

2

BAKAN SOYLU ANNELER İLE GÖRÜŞTÜ

3

ESNAFIN SORUNLARI RAPOR EDİLDİ

4

"YA SEN" RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI

5

BİZİM MÜCADELEMİZ BOZ TOPRAKLARIN YEŞERMESİ

6

KIRIKKALE BELEDİYESİNDEN İŞÇİLERİNE YÜZDE 20 ZAM

7

Cami cemaatine vaaz yerine AFAD eğitimi verildiAnahtar Kelimeler: SUÇTAN ARANAN ZANLI YAKALANDI

48 SUÇTAN ARANAN ZANLI YAKALANDI

Polis ekipleri, düzenledikleri operasyonlarda hırsızlık suçlarından arama ve suç kayıtları olan 3 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri, düzenledikleri operasyonlarda hırsızlık suçlarından arama ve suç kayıtları olan 3 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.
Vatandaşların güven ve huzurunu sağlamak amacıyla polis ekiplerinin kent genelindeki operasyonları aralıksız devam ediyor.
Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ile Aranan ve Kayıp Şahıslar Büro Amirliği’nin ortaklaşa olarak düzenledikleri operasyonda, kent genelinde çeşitli suç olaylarının engellenmesine ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.
Düzenlenen operasyonlarda, 4 ayrı hırsızlık olayından 13 suç kaydı olan ve ikametten hırsızlık suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olan Ö.K. ve 3 ayrı hırsızlık olayından 6 suç kaydı olan yine ikametten hırsızlık suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olan K.K. ile 11 ayrı hırsızlık olayından 29 suçtan kaydı bulunan ve çeşitli hırsızlıklardan 5 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olan H.İ. isimli kişiler yakalandı.
Gözaltına alınan adeta suç makinesi olan 3 zanlı, İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerin ardından cezaevine teslim edildi.