Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
GARİBANIN EVİ, DEVLETİN IŞIĞI İLE AYDINLANIYOR
GARİBANIN EVİ, DEVLETİN IŞIĞI İLE AYDINLANIYOR
RAMAZAN BOYUNCA YARDIMA MUHTAÇ AİLELERİN EVİNDE İFTARIMIZI AÇACAĞIZ. YEMEK VERENLERİN DEĞİL, YEMEK BEKLEYENLERİN SOFRASINDA OLACAĞIZ, EMİN OLUN Kİ BU SİNERJİYİ, BU BİRLİKTELİĞİ HİÇ BİR SOFRADA YAŞAYAMAYIZ? DEDİ.
BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE HİZMET VAR
BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE HİZMET VAR
Vali Hakan Yusuf Güner, ?İnsanın olduğu yerde biz varız, bizim olduğumuz yerde hizmet var, saygı var, insanların yardım beklediği yerde biz varız? dedi.
NE MUTLU GARİBANLARIN SOFRASINDA BULUNANLARA
NE MUTLU GARİBANLARIN SOFRASINDA BULUNANLARA
Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, ?Ramazan boyunca yardıma muhtaç ailelerin evinde iftarımızı açacağız. Yemek verenlerin değil, yemek bekleyenlerin sofrasında olacağız, emin olun ki bu sinerjiyi, bu birlikteliği hiç bir sofrada yaşayamayız. Ne mutlu garibanların sofrasında bulunanlara? dedi.
HALKIN SESİNE KULAK VERİN
HALKIN SESİNE KULAK VERİN
TERÖRE LANET YAĞAN CENAZEDE `ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ`, `KAHROLSUN pkk`, `pkk`YI MECLİS`TE İSTEMİYORUZ` SLOGANLARI ATILIP, TEKBİR GETİRİLDİ. KIRIKKALE HALKI TERÖRE BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİRKEN, SİYASETÇİDEN ASKERE KADAR HERKES GÖSTERİLEN TEPKİDEN NASİBİNİ ALDI.
BU ALÇAK SALDIRIYI KINIYORUZ
BU ALÇAK SALDIRIYI KINIYORUZ
Diyarbakır`ın Silvan ilçesi kırsalında teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 13 askerin şehit olduğu, 2`si ağır 7 askerin ise yaralandığı haberleri üzerine Vatan için Can Verenler Derneği?nden tepki geldi.
SAADET, ENGELLİLERİNE SAHİP ÇIKTI
SAADET, ENGELLİLERİNE SAHİP ÇIKTI
Saadet Partisi Kırıkkale Milletvekili adayı Faruk Vurgun, Selami Çakır ve Ramazan Gözalan Kırıkkale Görme Engelliler Derneği ile Engelli ve Dostları Derneğini ziyaret ettiler.
ÖZLENEN TABLO
ÖZLENEN TABLO
Bir zamanlar kesinlikle bir araya gelmeyen, ülkemizin en köklü iki siyasi partisi MHP ve CHP dün demokrasi ve anlayış örneği sergilediler. Ülkemizde yıllardır özlenen bir tablo bu vesile ile gerçekleşmiş oldu. Ülke menfaatleri söz konusu olunca ufak tefek siyasi çekişmeleri göz ardı edip, bir araya gelebileceklerini ifade eden il başkanları adeta Atatürk?ün şu sözüne gönderme yaptılar; ?Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır?
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Siyaset
Gündem
Ekonomi
Yaşam
Türkiye
Sağlık
3. Sayfa
Teknoloji
Magazin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar