Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Fark ödemesi müracaat süresi uzatıldı
Fark ödemesi müracaat süresi uzatıldı
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü hububat, bakliyat desteği fark ödemesi müracaat süresinin uzatıldığını bildirdi.
Destekleme ödemesi tebliği değişti
Destekleme ödemesi tebliği değişti
Kırıkkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Recep Kırbaş, çiftçi kayıt sistemine dâhil olan çiftçilere mazot, kimyevi gübre ve toprak analizi destekleme ödemesi yapılmasına dair tebliğde değişiklik yapılmasına dair tebliğ (2013/6) 21.02.2013 tarih ve 28566 sayılı Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiğini açıkladı.
BİK Temsilcileri Seçildi
BİK Temsilcileri Seçildi
BİK?e Anadolu Gazetelerini Temsilci seçimi Ankara?da Türkiye genelindeki gazetelerin temsilcilerinin katılımıyla yapıldı Gergin bir ortamda başlayan seçim sırasında zaman, zaman sert tartışmalar oldu. Divan başkanının söz isteyen delegelere söz vermemesi ve itirazları dikkate almaması salonda gergin anların yaşanmasına yol açtı. Seçime vekaletle oy kullananlar damgasını vurdu.
Arabada 75, masa başında 500
Arabada 75, masa başında 500
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2 ayda bir kez olmak üzere yılda toplam 6 kez gerçekleştirilen sürücü direksiyon uygulama sınavlarında ortaya çıkan ücret adaletsizliği, bu sınavlarda görev alan öğretmenleri adeta çıldırttı.
Eğitim sistemi değiştirilmeli
Eğitim sistemi değiştirilmeli
Eğitim Sen Şube Başkanı Yüksel Şahin, eğitim sisteminin yeniden düzenlenmesi gerektiğini söyledi. 4+4+4 eğitim sisteminin olumsuz yönlerinin arttığını belirten Şahin, bu konuda hükümetin yaptığı çalışmanın başarısız olduğunu söyledi.
Kamu emekçileri haklarını alamıyor
Kamu emekçileri haklarını alamıyor
Eğitim Sen Kırıkkale Şube Başkanı Yüksel Şahin, kamu emekçilerinin yıllardır küçük zamlarla geçindiğini söyledi. Şahin, ?Hükümetin yıllardır kamu emekçilerine yüzdelik zamları dayatanların 2012 yılı için %4+4, 2013 yılı için %3+3 zam vererek sefaleti ve yoksulluğu artıyor? dedi.
Eğitimin önündeki engeller kaldırılsın
Eğitimin önündeki engeller kaldırılsın
Eğitim Sen Şube Başkanı Yüksel Şahin, 4+4+4 sisteminin geri çekilmesi gerektiğini söyledi. Şahin, ?Eğitim bir insan hakkıdır. Eğitim hakkından herkesin eşit, parasız ve kendi anadilinde yararlanması sağlanmalıdır. Demokratik, laik ve bilimsel eğitimin önündeki bütün engeller kaldırılmalıdır? dedi.
OTOGAR YOLGEÇEN HANI MI?
OTOGAR YOLGEÇEN HANI MI?
Kırıkkale şehirlerarası terminalde hiçte hoş olmayan uygulamaların ardı arkası kesilmiyor. Özellikle sürekli yolculuk yapmak durumunda olanların gündeme getirdiği şikâyetlere yenileri eklenirken önceki gün yaşanan olay ise ?pes doğrusu? dedirtti.
SEÇİM SÜRECİ BAŞLIYOR
SEÇİM SÜRECİ BAŞLIYOR
Yüksek Seçim Kurulu`nun (YSK) belirlediği seçim takvimine göre, 12 Haziran 2011`de yapılacak 24. dönem milletvekili genel seçimi için süreç bugün başlıyor.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Sağlık
3. Sayfa
Teknoloji
Magazin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar